Monte awansowało do playoffów RES 4 Europe Regional Series pokonując BLEED

Monte zapewniło sobie miejsce w play-offach RES Regional Series 4 Europe pokonując BLEED 2-0. Mirage, wybór Monte, rozpoczął się od napiętej pierwszej połowy meczu zakończonej wynikiem 6:6, po której nastąpiła kolejna napięta druga połowa, którą Monte wygrało 7:5, co dało ostateczny wynik 13:11 na korzyść Monte.

BLEED wybrał Anubisa i pierwsza połowa meczu ponownie zakończyła się remisem 6:6. BLEED dominowało na początku, prowadząc 6:0, ale Monte zdołało wykonać imponujący powrót. Druga połowa powtórzyła wynik z pierwszej i zakończyła się wynikiem 6:6, co doprowadziło do dogrywki. W dogrywce Monte zwyciężyło wynikiem 16:13.

Trener Monte skomentował występ drużyny:

Krótko mówiąc, wszystko jest bardzo krzywe, ale z każdym dniem wygląda to lepiej, poziom przeciwników jest bardzo daleki od tego, co będzie w Dallas, ale tam, a nie w Internecie) Na danych dzieją się różne rzeczy.... Musimy zobaczyć więcej Nuke'a i Ancienta w naszych klasycznych prakach na oficjalnych meczach :). Ale jak na razie działa to całkiem sprawnie.

Występ Monte po odnowieniu składu pokazuje ich potencjał i siłę. Ich następny mecz będzie przeciwko Sashi w półfinale Elisa Invitational Spring 2024.