Complexity перемогли NAVI та вийшли до чвертьфіналу ESL Pro League 19 сезону

У результаті приголомшливого повороту подій Complexity обіграла Natus Vincere з рахунком 2:1, забезпечивши собі місце у чвертьфіналі ESL Pro League Season 19. Ця несподівана перемога шокувала велику кількість глядачів.

Серія стартувала на Ancient, карті, обраній NaVi, де їм вдалося здобути перемогу з рахунком 13:8. Незважаючи на такий сильний початок, Complexity не розгубилися і дали люту відсіч на обраній ними ж карті. На Anubis Complexity здобули перемогу з рахунком 13:9. Примітно, що jL, який зазвичай демонструє чудові результати, виступив украй невдало, відзначивши цю гру як свою найгіршу гру в Anubis за весь час офіційних ігор.

Вирішальною картою стала Nuke. Complexity домінували в другій половині гри, вигравши вісім раундів поспіль в обороні і перемігши з рахунком 13:8. Згуртована командна гра і стратегічне виконання були продемонстровані повною мірою, перекресливши всі очікування і показавши, що вони здатні конкурувати з командами вищого рівня.

Перемога Complexity не тільки вивела їх у чвертьфінал, а й зробила їх темною конячкою турніру. За їхнім наступним матчем в ESL Pro League пильно стежитимуть, адже вони прагнуть зберегти набраний темп і продовжити свій дивовижний шлях у змаганні.