B8 wygrał CCT Season 2 Europe Series 2

B8 pokonał BetBoom 2-1 w wielkim finale, aby wygrać CCT Season 2 Europe Series 2 i zarobić $22,000.

Ancient

Ancient, wybór BetBoom był pierwszą mapą tego wielkiego finału, B8 natychmiast pokazało swoje umiejętności i ograło przeciwnika w ważnych rundach, przegrywając 4-2 wygrali ważną rundę i wzięli serię 6 rund, wygrywając w ten sposób połowę 8-4, dając im komfortową przewagę w drugiej połowie. Druga połowa była podobna do pierwszej, po przegranej rundzie nie poddali się i zdobyli serię 4, a następnie zdobyli kolejną 1, oddając tylko 2 rundy w drugiej połowie i wygrali pierwszą mapę 13-6, prowadząc tym samym w wielkim finale 1-0.

Anubis

Druga mapa Anubis, wybór B8, rozpoczęła się podobnie do pierwszej, jednak tym razem B8 nie pokazało dobrej gry, BetBoom wygrało kilka kluczowych rund dla ekonomii i zdobyło serię rund 3 i 4, wygrywając pierwszą połowę wynikiem 8-4. Druga runda pistoletowa była na korzyść BetBoom, gdzie kontynuowali passę, która trwała 7 rund, ale B8 udało się ją przerwać, ale nie na tyle, aby wygrać. W rezultacie BetBoom wygrał 13-8, zwiększając zainteresowanie tym wielkim finałem.

Mirage

Ostatnia mapa Mirage rozpoczęła się w ten sam sposób dla obu drużyn, gdzie wymieniły się rundami, ale B8 było w stanie ponownie zdobyć 4-rundową serię i wygrać pierwszą połowę 8-4 i przybliżyło swoje szanse na wygranie tego meczu i turnieju. Druga runda pistoletowa była na korzyść BetBoom, który natychmiast zdobył serię 4 rund i wyrównał wynik, ale to nie wystarczyło, aby wygrać. B8 wygrało kolejne 6 rund, tracąc tylko 1 i wygrywając tę mapę 13-9.

MVP turnieju

Najlepszym graczem turnieju został headtr1ck, który pokazał znakomitą grę przez cały turniej i dołożył wielu starań, aby pokonać B8, jego ocena w tym turnieju wyniosła 7.0.

Siatka turniejowa

B8 przeszło drabinkę szwajcarską z wynikiem 3-1 i awansowało do playoffów, gdzie pokonało następujące drużyny w drodze do wielkiego finału: V1dar, GamerLegion Academy, Enterprise, KOI, BLEED, MOUZ NXT i BetBoom.

Ich następny turniej, CCT Season 2 Europe Series 3, rozpocznie się jutro, ale zagrają 14 maja przeciwko Verdant. Turniej trwa od 13 do 26 maja, a pula nagród wynosi $50,000.