SINNERS виграли перший Dust2 в офіційному CS2

У знаковій для Counter-Strike події SINNERS здобули перемогу над Zero Tenacity у першому офіційному матчі на новій карті Dust 2. Це захоплююче зіткнення відбулося всього через два дні після того, як Dust 2 замінила Overpass в активному пулі карт, ознаменувавши собою значний зсув у змагальній грі.

Матч був частиною RES Regional Series 3 Europe, турніру з призовим фондом $100 000, що проходив з 26 квітня по 3 травня 2024 року. Zero Tenacity, обравши Dust 2, розпочали гру від оборони і спочатку домінували, завершивши перший тайм з рахунком 8:4.

Однак другий тайм був дзеркальним відображенням першого, коли SINNERS згуртувалися, щоб зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм. Після запеклої боротьби SINNERS вирвали перемогу з рахунком 19:17 у другому овертаймі, продемонструвавши стійкість і стратегічну глибину протягом 36 раундів.

Цей матч не лише продемонстрував потенціал захопливих ігор у Dust 2, але й заклав основу для майбутніх змагань на цій класичній мапі, яка знову повернулася на змагальну арену. Команди та вболівальники з нетерпінням чекають, як розвиватимуться стратегії з поверненням Dust 2, що обіцяє свіжу динаміку в майбутніх турнірах.